+420 601 188 888zavolejte kdykoliv
Home Staging

Home Staging nebo-li špičková prezentace nemovitostí

Každý člověk se při nakupování řídí svými pocity a ani při nákupu nemovitosti tomu není jinak. Proto musí budoucí prodávající svůj byt či dům vyšperkovat do posledního detailu a vytvořit lákavou prezentaci nemovitosti, do které se budou chtít zájemci okamžitě nastěhovat! V naší společnosti si zakládáme na kvalitní spolupráci realitního makléře a klienta, který prodává svoji nemovitost, a kdy je společným cílem bezproblémový a rychlý prodej nemovitosti, za částku, která předčí očekávání samotného klienta.

Co je Home Staging

Před uvedením nemovitosti na trh je potřeba ji zatraktivnit pro konkrétní skupinu kupců. Služba Home Staging dokonale vyšperkuje byt či dům do posledního detailu a zajistí velmi rychlý prodej či pronájem za nejvyšší možnou cenu. Obvykle stačí pouze uklidit několik věcí, někdy je však potřeba vybavit prázdnou nemovitost nábytkem a vhodnými dekoracemi. Díky dobrému Home Stagingu nemovitost přitáhne větší pozornost a budoucí kupující si pak snáze představí, že bude v konkrétní nemovitosti žít.

Výběr dobrého makléře

Home Staging připraví každou nemovitost na prodej, nicméně velmi důležitý je také výběr dobrého realitního makléře. Dnes množství realitních makléřů pouze lační po provizích a o jejich kvalitních službách nemůže být řeč. Důkladně proto volte, komu prodej své nemovitosti svěříte a pokud je to možné, prohlédněte si jeho předchozí práci. Makléři z naší společnosti se pyšní poctivou prací, maximální profesionalitou a v neposlední řadě i oslňujícími výsledky v Home Stagingu.

Klient na prvním místě

Ideální spolupráce je ta, kde se prodávající nemusí o nic starat a jeho nemovitost je v dobrých rukách. Každý profesionální makléř tedy musí disponovat skvělými komunikačními vlastnostmi a pochopit pocity i potřeby každého jednotlivého klienta. Nemovitost perfektně připravená k prodeji je základním kamenem pro skvělou prezentaci. Musí vyniknout její potenciál, aby si lidé řekli: „ Přesně tak chci žít!“.

Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace