+420 601 188 888zavolejte kdykoliv
Jak pracujeme

Podívejte se, jakým způsobem pracujeme

1. Akvizice a nábor nemovitostí

Na naší první schůzce Vás budeme chtít trochu poznat. Budou nás zajímat všechny Vaše představy a potřeby, týkající se nemovitosti určené k prodeji. Následně Vám zdarma vypracujeme tržní odhad nemovitosti, který nám poslouží jako odrazový můstek k určení ideální prodejní ceny. Vše s Vámi samozřejmě budeme konzultovat, aby byla cena a podmínky podle Vašich představ. Následně zvolíme nejvhodnější strategii pro samotný prodej. Domluvíme se na spolupráci a stanovíme výši provize za zprostředkování.

2. Příprava na prezentaci

Příprava nemovitosti k prodeji je důležitým prvkem naší práce, díky kterému můžeme očekávat rychlý prodej za tu nejlepší cenu. Obnáší to zejména úklid nemovitosti, drobné designerské zásahy nebo celkové zkrášlení interiéruvyzdobení květinami, nábytkem, obrazy a vkusnými dekoracemi. Následně pořízené fotografie a videa tak obdrží správnou prodejní hodnotu s rozhodujícím kladným dojmem již při prvním shlédnutí potenciálním zájemcem. Po předchozí dohodě vypracujeme technickou specifikaci nemovitosti odborníkem na stavební činnost – školeným technickým inspektorem.

3. Zpracování prezentace a inzerce

Výslednou profesionální prezentaci včetně kvalitních fotografií a videoprohlídky umístíme na důležité realitní servery. Zároveň oslovíme klienty a potencionální zájemce o koupi nemovitosti z našich databází. První ohlasy na sebe nenechají dlouho čekat. Není výjimkou, že rezervace nemovitosti proběhne již po pár dnech od spuštění nabídky.

4. Marketing

O nabídku nemovitosti se vždy pečlivě staráme. Prezentaci udržujeme na předních příčkách realitních serverů, ve vhodném případě také vyvěsíme reklamní banner, který informuje o prodeji široké okolí a kolemjdoucí. Aktivně zjišťujeme potřeby všech potenciálních zájemců. Ve výjimečných případech nabídky exkluzivních nemovitostí zajišťujeme internetovou kampaň ve formě bannerů s cílem oslovit výhradní klientelu.

5. Prohlídky se zájemci

Prohlídky nemovitostí jsou z našeho pohledu jedním z nejdůležitějších kroků, který může ovlivnit výsledný úspěch či nezdar obchodu. K prohlídkám proto přistupujeme svědomitě a připraveni, potenciální zájemce o koupi informujeme o všech výhodách a detailech nabídky. Snažíme se, aby se již při prohlídce cítili příjemně a zůstal v nich pozitivní dozvuk příjemné chvíle v zajímavém místě. Přizpůsobujeme se časovým možnostem klientů a umožňujeme prohlídky kdykoliv.

6. Výstup klientovi

Zakládáme si na vzájemné důvěře, proto je pro nás velmi důležitá zpětná vazba od našich klientů. Všechny kroky konzultujeme s klientem a vždy jednáme v jeho nejlepším zájmu. Snažíme se být profesionálním obchodním partnerem, na kterého je možné se spolehnout.

7. Příprava a podpis smluvní dokumentace

Ve spolupráci s našimi právníky připravíme smluvní dokumentaci k prodeji nemovitosti. Smlouvy ladíme ke vzájemné spokojenosti všech stran. Primární je bezpečný převod vlastnictví a finančních prostředků, případně pomůžeme s doporučením vhodné bankovní instituce k získání hypotečního úvěru.

8. Předání nemovitosti

Po úspěšném prodeji a zapsání nového majitele do katastru nemovitostí zajistíme řádné předání a celý obchod zdárně uzavřeme. Vyhodnotíme spokojenost všech účastníků obchodního jednání, ta je vždy důležitá. Do budoucna se budeme těšit na případnou další spolupráci.

Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace