+420 601 188 888zavolejte kdykoliv
Prezentace nemovitostí

Prezentace nemovitostí pro 21. století

Úspěšný prodej nemovitosti je podmíněn dokonale propracovaným plánem prodeje, kvalitním právním servisem, zkušeným makléřem a především okouzlující prezentací na profesionální úrovni. Samotné obchodní vyjednávání je mnohem jednodušší a přínosnější, pokud je v potenciálním kupci již při prvotní prezentaci nemovitosti vytvořen pozitivní dojem. Jsme si toho plně vědomi a proto přistupujeme ke každé nabídce individuálně a se 100% nasazením.

Kvalita a aktuálnost

Při tvorbě prezentace nemovitosti je potřeba vycházet z aktuálních trendů. Mnoho běžných realitních kanceláří prezentaci nemovitosti velmi zanedbává nebo používá zastaralé a již překonané postupy. Není se potom co divit, že taková nabídka rychle zapadne bez většího zájmu klientů. My postupujeme zcela opačně. Neustále se vzděláváme, sledujeme moderní trendy a postupy a aplikujeme je při tvorbě prezentací pro naše klienty. Jen tak dokážeme přinést ty nejlepší výsledky.

Prvky úspěšné prezentace

Existuje ideální podoba úspěšné prodejní prezentace? Přestože v tomto ohledu přistupujeme ke každé nemovitosti individuálně (dle specifik nemovitosti a přání klientů), určitá pravidla jsou neměnná a je potřeba na ně dbát za všech okolností. Dodržování těchto pravidel nám umožňuje poskytovat svým klientům skvělé služby. Mezi nejdůležitější pravidla patří:

Prezentaci nemovitosti vytváříme s dobrým svědomím a vizí, že naše intenzivní proklientská práce a osobní přístup dokáže něco přinést všem zúčastněným stranám. Nesnažíme se zájemce balamutit či podávat neúplné informace. Dle našeho názoru pouze vstřícnost a otevřenost vede k opravdu úspěšnému prodeji bez zbytečných komplikací.

Na našich webových stránkách je možno vidět ukázkovou prezentaci vybrané nemovitosti. Pokud Vás zaujala a rádi byste prodávali podobným způsobem, neváhejte nás kontaktovat!

Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace