+420 601 188 888zavolejte kdykoliv
Nemovitost můžete prodat za 2 roky, a
nebo s námi za 2 měsíce - je to na Vás.
UKÁZKOVÁ PREZENTACE PRODEJE - VILA HLOUBĚTÍN
TAKTO PŘIPRAVÍME K PRODEJI I VAŠI NEMOVITOST. KONTAKTUJTE NÁS A PŘESVĚDČTE SE SAMI.
Chci vás kontaktovat
482Pozemek m²
180Podlahová plocha m²
7Počet místností
2Počet kuchyní

Video prezentace Hloubětín
Chci Vás kontaktovat


Prezentace nemovitosti - je potřeba nabídnout něco více

Úspěšný a rychlý prodej nemovitosti za rozumnou cenu v dnešní době nemusí být samozřejmostí. Podprůměrná kvalita realitních služeb přinesla trápení nejednomu majiteli nemovitosti. My se ovšem snažíme jít zcela opačným směrem.

Kvalitní prezentací nabízené nemovitosti, bezchybným právním servisem a proklientským přístupem přinášíme na realitní trh nový, svěží vzduch. Prodej nemovitosti je v životech mnoha našich klientů naprosto klíčovým okamžikem a my jsme si toho zcela vědomi. Proto ke každému jednotlivému prodeji stejně tak přistupujeme i my - je zcela zásadní i pro nás. Všechno je to o profesionálním a zároveň lidském přístupu. Svěřte se do našich rukou a prodejte svou nemovitost rychle, spolehlivě a bez komplikací s tím nejlepším realitním servisem, jaký si umíte představit.

 

 

Proč si vybrat nás?

 

Detail nemovitosti

Překrásný dům ve skvělé lokalitě v dosahu metra. Takto by bylo možné v shrnout nabídku nemovitosti, která si ovšem zcela jistě zaslouží podrobnější popis.

Nejprve se zaměříme na samotnou nemovitost. Již na první pohled je zřejmé, že dům byl zrekonstruován pro potěchu majitelů, nikoliv za účelem prodeje. Dům se nachází v krásné lokalitě – staré čtvrti původního Hloubětína v dosahu metra B a veškerého občanského vybavení. Při rekonstrukci byly použity kvalitní materiály, což se pozitivně promítlo na současném stavu budovy. Pouze ojedinělé přirozené vyblednutí barev prozradí, že nejde o novostavbu. Dům byl rekonstruován za účelem vytvoření dvou bytových jednotek, čímž se stal mimořádně praktickým i pro dvě rodiny

V přízemí je předsíň a schodiště do 2NP. Každá bytová jednotka má svou kuchyň a koupelnu a až na mírně odlišné rozdělení dispozic jsou stejné. Skládají se z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a koupelny s WC. Kuchyňské linky jsou dělané zakázkově na míru, doplňují je kvalitní vestavné spotřebiče. Luxusní laminátové podlahy dotváří pocit kvalitního zázemí pro milovníky vaření a rodinných večeří. Obývací pokoj je orientován na jihovýchod do krásné, udržované předzahrádky. Z kuchyně pak můžete přes okno hlídat své děti a přitom vařit, nabízí s totiž výhled do celé zahrady. Ta je opravdu úžasná. Najdete tu kaskádovitou skalku a trvalkami, prostorný ohraničený záhon pro pěstování zeleniny s kvalitní půdou, dále dostatek zatravněné plochy pro dětské hry i víkendovou relaxaci. Milovníci grilovaných pochoutek ocení venkovní krb s roštem. V letních měsících zahrada nabízí dostatek místa k postavení bazénu, což ocení především vaše ratolesti. 

První patro je v tuto chvíli využíváno pouze pro nocování, ale lze ho využít i jako samostatné bydlení. V celém domě velká spousta předností, které zpříjemňují jeho užívání. Velkou výhodou je centrální, inteligentní systém regulace topení. Dům je kompletně zabezpečen (pohybová i teplotní čidla umístěná nejen v domě, ale i ve dveřích a oknech, v přízemí jsou osazena bezpečnostní skla Connex, pult centrální ochrany).

Velkou devízou této nemovitosti je výborná dopravní dostupnost do centra. V budoucnosti je možné vybudovat pod úrovní zahrady dvougaráž a tím získat spoustu praktického prostoru a kryté parkovací stání. Dům se nachází v těsné blízkosti údolí řeky Rokytky, které oplývá krásnou přírodou. Pokud hledáte kousek divoké přírody, kde můžete relaxovat, běhat, jezdit na kole a hrát si s dětmi, právě tady ho naleznete. V blízkosti se nachází Kyjský rybník, Hořejší rybník, Kejřův mlýn, spoustu hřišť a cyklotras. 

Toto bydlení je vhodné pro zájemce o klid a pohodu v náručí přírody, kteří chtějí být zároveň stále v dosahu MHD. Výjimečná nemovitost na lukrativním místě zaujme na první pohled, ale při osobní prohlídce se do ní zamilujete. Kontaktujte nás a domluvte si termín prohlídky!

Posudek nemovitosti
ID zakázky:N02378
Druh objektu:Cihlová
Stav objektu:Velmi dobrý
Vlastnictví:Osobní
Počet podlaží objektu:2
Užitná plocha:482 m2
Zastavěná plocha:180 m2
Vodovod:Dálkový rozvod
Topení:Ústřední - plynové
Odpad:Kanalizace
Elektřina:230 V
Plyn:Plynovod
Energetická náročnost budovy:B

Krásná příroda na dosah

Všudypřítomná zeleň, velká zahrada okolo domu a přesto skvělá dostupnost do centra. A divoká příroda na dosah - malebná řeka Rokytka a přírodní park Smetanka nabízí další prostor pro volnočasové aktivity a sportovní vyžití.

Ten pravý domov

Místo, kde zažijete pocit štěstí, klidu a pohody. Kde se ráno budete s radostí probouzet a kam se večer budete rádi vracet. Nejen dům, ale opravdu domov.

Dokonalá lokalita

Hloubětín je čtvrť s plnou občanskou vybaveností a skvělou dostupností do centra Prahy. Zároveň nabízí klid a soukromí v lůně přírody.

cena nemovitosti PRODÁNO
TAKTO MŮŽETE PRODAT I VAŠI NEMOVITOST
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace