+420 601 188 888zavolejte kdykoliv
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Videoprohlídka

Fotografie

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Nabízíme Vám exkluzivně krásný a útulný byt nedaleko metra Vysočany, na ulici Špitálská 775/5. Podobné byty se příliš často nenabízí- romantické bydlení v duchu staré Prahy s výbornou dostupností kamkoliv si vzpomenete, to je splněný sen nejednoho zájemce o kvalitní bydlení a skutečný domov.

Byt se nachází v 2. nadzemním podlaží, stačí vystoupat po pár schodech a jste doma. Z interiéru dýchá pozitivní nálada a příjemná energie, která se ještě zvýší po dovybavení bytu. Budoucí majitel tak má příležitost zařídit si byt podle svého osobního vkusu a stylu. Dispozice jsou promyšlené a praktické - záchod a koupelna jsou umístěny hned při vstupu, prostorná kuchyň vybízí k současnému využití jako obývací místnost, případně lze tímto způsobem zkombinovat přilehlou ložnici. Fantazii nového majitele se meze nekladou. Celkový dojem z uspořádání bytu dotváří krásná okna se zaoblením, která bytu propůjčují jeho charakteristickou atmosféru.

Technické informace
Rozměry nabízeného bytu jsou 49m2 a jak již bylo řečeno, nachází se v 2. nadzemním podlaží. Koupelna je po zdařilé rekonstrukci, ostatní místnosti jsou připraveny k obývání. Zrekonstruované rozvody elektřiny, sádrokartonové podhledy a voda a odpady v plastu svědčí o dobré péči předchozího majitele. Ložnice se může pochlubit renovovanými parketami. Byt je vytápěn pomocí WAV. Balkon je přístupný ze společné chodby mezi byty. Okna a dveře jsou připraveny k případné renovaci podle vkusu nového majitele.

Umístění a okolí
Významnou doménou bytu je krásný vnitroblok, kde si mohou hrát děti a přitom být stále pod dozorem. Bezproblémové parkování je velmi příjemným bonusem a umístění hned vedle metra Vysočanská a tramvajové zastávky činí z bytu opravdu skvěle dostupné bydliště! Množství obchodů a služeb v okolí dominuje nově vybudovaný areál Park Rokytka a nákupní centrum Fénix pouhých 8 minut chůze daleko. Přímo naproti domu se nachází základní škola a gymnázium se sportovním areálem.

Pokud si neumíte představit život v pseudomoderní neosobní novostavbě a toužíte po staré dobré klasice - potom je byt určen přesně pro vás. Klid, pohoda, dobré sousedské vztahy a bezstarostné bydlení - to je něco, po čem touží snad každý. A právě zde se tyto Vaše přání mohou splnit.

 

 

ID zakázky: 2848353372
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Počet podlaží objektu: 2. podlaží z celkem 4
Užitná plocha: 49 m2
Balkon 4 m2
Vybavení: Ano
Vodovod: Dálkový rozvod
Topení: Lokální - plynové
Odpad: Kanalizace
Elektřina: 230 V
Plyn: Plynovod
Energetická náročnost budovy: B

 

cena prodeje4 500 000 Kč (+provize, vč. právního servisu)
Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace