+420 601 188 888zavolejte kdykoliv

Fotografie

Prodej bytu 3+1 88,5 m² + garáž

Sníte o pěkném a útulném bydlení v malebném srdci jižní Moravy? Královské město Znojmo je kulturní tepnou tohoto krásného regionu a Váš nový domov můžete nalézt právě zde!

 

Nabízíme vám zachovalý prostorný byt 3+1 na ulici Pražská, která navazuje na výpadovku směrem na Moravské Budějovice. Poloha bytu budoucímu majiteli tedy zaručí nejen skvělou dopravní dostupnost, ale také blízkost přírodních skvostů jižní Moravy - v blízkosti se nachází malebné okolí Gránického potoka a nedaleký NP Podyjí. Zkrátka ideální lokalita jak pro náročný mladý pár, tak i rodinu s dětmi.

 

Dům je cihlový a bez výtahu, což je vzhledem k umístění bytu v 2. nadzemním podlaží nevýznamné. Samotný byt je v původním stavu, což přináší novým majitelům skvělou šanci provést případnou rekonstrukci přesně podle svých představ. Za zmínku ovšem stojí zachovalé parketové podlahy, které je možné citlivě zrenovovat. Celková podlahová plocha bytu činí úctyhodných 88,5m2 včetně prostorné zasklené lodžie. Kuchyň s obývacím pokojem jsou orientovány na severovýchod na ulici Pražská, přičemž ostatní pokoje jsou orientovány do klidnější části na jihozápad. Kuchyň má plochu 11,3m2, obývací pokoj 20,8m2, další menší pokoj 16,5m2 a útulná ložnice disponuje 18,2m2 podlahové plochy. Již zmíněná lodžie má celkem 2,5m2, samostatné WC 1,2m2 a předsíň 9,1m2. Výčet místností uzavírá menší, ale praktická koupelna s podlahovou plochou 3m2. Velkou výhodou je také samostatná sklepní buňka o rozměrech 10,5m2 a garáž pro vozidlo, která zaujímá plochu 18,5m2. Sklep a garáž nejsou započítány do celkové plochy bytu. Mimo to se v domě také nachází kočárkárna a kolárna.

 

Pokud chcete žít v jedné z nejkrásnějších lokalit České Republiky a zároveň být nahlídku nejen přírodě, ale také všem službám a dopravní obslužnosti, neváhejte se nám ozvat a domluvit si osobní prohlídku bytu. Věříme, že s naší pomocí naleznete svůj nový domov!

 

ID zakázky: 20210329
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Výborný
Vlastnictví: Osobní
Počet podlaží objektu: 2. podlaží z celkem 3
Užitná plocha: 89 m2
Balkon 2,5 m2
Vybavení: Ano
Vodovod: Dálkový rozvod
Topení: Ústřední - plynové
Odpad: Kanalizace
Elektřina: 230 V
Plyn: Plynovod
Energetická náročnost budovy: D

 

cena prodeje3 300 000 Kč (s provizí, vč. právního servisu)

 

Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace