+420 601 188 888zavolejte kdykoliv

Fotografie

Prodej domu 4+2 - 135 m² v Hlinsku pod Hostýnem

Toužíte bydlet na příjemném místě, který by se mohl stát Vašim novým domovem? Máte rádi klid a přírodu, ale zároveň oceníte pohodlí a dobrou dopravní dostupnost? Potom je naše nabídka určena právě Vám!
Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům ve Hlinsku pod Hostýnem. Lokalita domu je dlouhodobě perspektivní a relativní blízkost větších měst jako je Holešov, Přerov, Bystřice pod Hostýnem zaručuje dostatek pracovních příležitostí nyní i v budoucnu, stejně tak jako skvělé napojení na dopravní tepnu D1. Samozřejmostí je autobusová i železniční doprava.
Rodinný dům je po částečné rekonstrukci a jeho celková podlahová plocha činí 135 m2. Před čtyřmi lety na domě proběhla částečná rekonstrukce – plastová okna, ve spodní části domu je udělaná nová elektřina, rozvod vody, odpadů, nové vnitřní omítky v 1.NP, rekonstrukce koupelny s WC, betonové podlahy v 1.NP včetně izolace, rekonstrukce vybavení kuchyně, plastové vstupní dveře, rozvod ústředního topení v celém RD včetně zdroje – plynový kotel a kotel na TP. Vjezdem u domu se dostanete do privátní garáže.
Vnitřní dispozice domu jsou rozvrženy prakticky. Již zmíněných 135 m2 podlahové plochy je rozděleno do dvou pater, která jsou spojena nezávislým schodištěm. Díky tomu je možno do budoucna vybudovat dvě samostatné bytové jednotky.
V přízemí se nachází bytová jednotka 3+1 vč. koupelny s WC. V patře nalezneme dvě místnosti plus půdní prostor, ze kterého se dá vybudovat další pokoj.
Dům je částečně podsklepený, což poskytuje další úložný prostor, stejně jako další stavba na zahradě – kůlna a samostatná garáž. Zde ve sklepě se pak nachází zmíněný kotel na TP s akumulační nádrží 900 l a také kotel na plyn.
Celý pozemek má výměru 667 m2, samostatná zahrada má výměru 331 m2. Součástí zahrady je ještě kopaná studna, která slouží k zalévání zahrady – voda v domě je z obecního vodovodu. Objekt je napojen na IS: elektro, obecní vodovod, obecní kanalizaci a plynovod.
V obci Bystřice pod Hostýnem se nachází veškerá občanská vybavenost jako doktor, zubař, gymnázium, škola, školka či lékárna. Na dobrý oběd či příjemnou večeři lze zavítat do některé z místních restaurací, na vychlazené pivo zase do jedné z hospůdek. V obci se nachází také pošta, banky, veřejné knihovny, kino, přírodní amfiteátr, muzeum, několik kulturních zařízení, kde se pravidelně konají nejrůznější společenské akce. Město obklopují Hostýnské vrchy, nad městem se tyčí vrch Svatý Hostýn, nejvýznamnější mariánské poutní místo Moravy.
Sečteno a podtrženo – hledáte-li klidné místo k životu se zajímavým okolím, kde se ale zároveň nebudete cítit jako na konci světa, jste na správné adrese. Rodinný dům má příjemnou zahrada se zázemím, dobrou dispozici a je na perspektivní lokalitě – to jsou synonyma Vašeho nového domova. Kontaktujte mne ještě dnes a rád se s Vámi osobně setkám na prohlídce domu.

 

ID zakázky: 20220602
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Počet podlaží objektu: 2. podlaží z celkem 2
Užitná plocha: 205 m2
Sklep 40
Vybavení: Kuchyně
Vodovod: Dálkový rozvod
Topení: Lokální - tuhá paliva a plyn
Odpad: Kanalizace
Elektřina: 230 V
Plyn: Plynovod
Energetická náročnost budovy: -

 

cena prodeje3 990 000 Kč (vč. provize, vč. právního servisu)
Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace