+420 601 188 888zavolejte kdykoliv

Fotografie

Prodej domu 5+kk v Jílové u Prahy

Krásný a prostorný rodinný dům nedaleko Prahy je snem mnoha mladých rodin, toužících po klidu a spokojeném životě. Nyní se může tento sen snadno splnit třeba právě Vám!

 

Nabízíme k prodeji nadstandardní rodinný dům o dispozici 5+KK v malebné obci Jílová u Prahy. Dům se nachází v centru obce nedaleko náměstí a prošel rozsáhlou rekonstrukcí, díky čemuž se prakticky budete stěhovat do “nového” - po rekolaudaci v roce 2021 v domě ještě nikdo nebydlel!

 

Dům je umístěn nad terénem silnice a rovněž dobrou zprávou je podsklepení domu. Vjezd na dlážděné parkovací stání o ploše cca 100 m2 (bez problému se vejdou i dvě až tři auta) je skrze elektronicky ovládanou bránu. Mimo zmíněné parkovací stání je okolí domu tvořeno také příjemnou zahrádkou (zhruba o stejné ploše), na které je umístěna studna určená k zavlažování zahrady. Pitná voda je do domu zavedena obecním vodovodem, kanalizace je svedena do jímky. Dům je vytápěn moderně pomocí elektrického kotle, vodu si ohřejete pomocí elektrického bojleru.

 

Samotné dispozice nabízeného rodinného domu jsou více než přívětivé. Dům sestává ze dvou nadzemních podlaží a jak již bylo zmíněno, prošel rozsáhlou a velmi zdařilou rekonstrukcí. Hned po vstupu se ocitneme v dominantní vstupní hale o velikosti 18,8 m2, která působí nejen útulně, ale také reprezentativně. Na ni navazují dva menší úložné prostory - šatna (7 m2) a komora (2 m2).

V přízemí se dále nachází tři samostatné pokoje, do kterých se vstupuje ze společné chodby (18,1 m2). Podlahová plocha pokojů činí 11,9 m2, 13,3 m2 a 14,5 m2. K pokojům přísluší také samostatná koupelna (7,4 m2) vybavená sprchovým koutem. WC je umístěno samostatně v menší místnosti (1,7 m2). Výčet přízemní uzavírá technická místnost s kotlem a bojlerem (2,7 m2) a vstup do sklepních prostor domu (11,2 m2). Celkově přízemní část zaujímá prostor 97,4 m2 bez schodiště do dalšího poschodí.

 

Ihned po zdolání schodů do vyššího poschodí Vás uchvátí obrovský obývací pokoj s plně zařízenou kuchyní o celkové ploše 67 m2. Krásný otevřený prostor působí velmi příjemně, reprezentativně a také moderně. Na tomto poschodí se navíc nachází velký samostatný pokoj (24,9 m2) a také druhá prostorná koupelna (14,7 m2) vybavená krásnou vanou. Nebývalý prostor plný pozitivní energie a vzdušnosti ocení všichni milovníci relaxačních koupelí. Interiér celého podkroví je prosycen pozitivní atmosférou, kterou spoluvytváří kvalitní střešní okna. Celková plocha patra dosahuje úctyhodných 106,6 m2. Na přání mohu poskytnout celkové zaměření a půdorys domu.

 

Jílové u Prahy je krásná obec poskytující na jedné straně klid, pohodu a všudypřítomnou přírodu a na straně druhé dobrou dostupnost do hlavního města Prahy. Kromě četných cyklostezek v okolí najdeme také známý ski areál Chotouň či naučnou stezku Jílovské zlaté doly či Boží skálu. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností - nalezneme ze mateřskou a základní školu, obecní úřad, sídlo lékaře, lékárnu, poštu, několik příjemných restaurací, kostel či pobočku banky.

 

Pokud Vás popis tohoto vyjímečného domu zaujal, milerád Vám ho představím osobně na prohlídce, kterou můžeme domluvit klidně ihned. Budu se těšit na Vaši zprávu a případné osobní setkání!

 

ID zakázky: 20210429
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Počet podlaží objektu: 2. podlaží z celkem 2
Užitná plocha: 200 m2
Balkon není
Vybavení: Ano
Vodovod: Dálkový rozvod
Topení: Ústřední - elektrické
Odpad Jímka
Elektřina: 230 V
Plyn: není
Energetická náročnost budovy: C

 

cena prodeje7 499 000 Kč (+provize 100tis., vč. právního servisu)
Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace