+420 601 188 888zavolejte kdykoliv
Prodej domu 6+1 - 140 m² Loučeň

Videoprohlídka

Fotografie

Prodej domu 6+1 140 m²

Toužíte po útulném a příjemném rodinném domě, který by se mohl stát Vašim novým domovem? Máte rádi klid a přírodu, ale zároveň oceníte pohodlí a dobrou dopravní dostupnost? Potom je naše nabídka určena právě Vám!

Nabízíme k prodeji krásný, samostatně stojící rodinný dům v místní části Patřín obce Loučeň (okres Nymburk). Lokalita domu je dlouhodobě perspektivní a relativní blízkost větších měst jako je Nymburk, Lysá nad Labem, Milovice, Mladá Boleslav a samozřejmě i hlavního města Prahy zaručuje dostatek pracovních příležitostí nyní i v budoucnu, stejně tak jako skvělá napojení na dopravní tepny v rámci celé republiky.

 

Největším pozitivem této nabídky je ovšem objekt samotný. Rodinný dům je ve skvělém technickém stavu a jeho celková podlahová plocha činí 137,65 m2. Před čtyřmi lety na domě proběhla částečná rekonstrukce, která vyřešila a odstranila drobné nedokonalosti - v patře je udělána nová elektroinstalace, dům je nově zastřešen včetně přilehlé kůlny, stará okna byla vyměněna za moderní a úsporná plastová. Mezi další opatření pro energetickou úsporu, která se při rekonstrukci realizovala patří nová fasáda domu (zateplení 10 cm polystyrenem). Dům je navíc izolován proti zemní vlhkosti, okolo domu je instalována mopová folie. Vjezd k domu je nově osazen dálkově ovládanou bránou, která majiteli zaručí komfort při odjezdu a návratu domů. Okolo domu je nová zámková dlažba. Výčet rekonstruovaných položek uzavírají nové rozvody topení včetně nového automatického kotle s doplňováním peletek či uhlí. S novým kotlem souvisí také nové vyvložkování komínu (průměr komínu 20 cm).

 

Vnitřní dispozice domu jsou rozvrženy nejen prakticky, ale také s jistým smyslem pro útulnou atmosféru a velkým cílem dosáhnout spokojenosti všech obyvatel domu. Již zmíněných 137,65 m2 podlahové plochy je rozděleno do dvou pater, která jsou spojena nezávislým schodištěm. Díky tomu je možno do budoucna vybudovat dvě samostatné bytové jednotky (původně byla kuchyně i v horním patře - jsou tam přívody). V nynějším rozložení se v přízemí nachází krásná a prostorná kuchyně (20,25m2) včetně kuchyňské linky staré pouhých 5 let, na kterou navazuje prostorný obývací pokoj (16m2). Místnosti v přízemí doplňuje ještě samostatná ložnice (12m2), která je přístupná z chodby (7,65m2). Nelze opomenout ani spíž(6m2), ideální k uskladnění potravin či útulnou koupelnu s WC (8m2) a předsíň (5m2).

V patře nalezneme celkem tři obytné místnosti, které mají rozměry 15,2m2, 18,5m2 a 15m2. Koupelna s WC v patře má výměru 7,65m2. V patře taktéž nalezneme šatnu, která původně sloužila jako kuchyně.

 

Dům je částečně podsklepený, což poskytuje další úložný prostor, stejně jako další stavba na zahradě - kůlna s vlastní kuchyní. Ta je skvěle využitelná například v létě při grilování či různých oslavách, primárně ale poskytuje spoustu úložného prostoru například na jízdní kola. Využitelné je také podkroví kůlny, které nejlépe poskytne azyl sezónním a méně často používaným věcem.

Celá zahrada má výměru 922m2. Součástí zahrady je ještě kopaná studna, která slouží k zalévání zahrady - voda v domě je z obecního vodovodu. Na pozemku se nachází také samostatná garáž, která navíc během parného léta poskytuje příjemný chlad a může být tedy využita i jako příjemné místo k posezení ve stínu a v příjemném chládku s výhledem na zahradu.

V městysi Loučeň se nachází veškerá občanská vybavenost jako doktor, zubař, škola, školka či lékárna. Na dobrý oběd či příjemnou večeři lze zavítat do některé z místních restaurací, na vychlazené pivo zase do jedné z hospůdek. V obci se nachází také kulturní dům, kde se pravidelně konají nejrůznější společenské akce.

 

Největším lákadlem je však barokní zámek Loučeň, který je nyní po kompletní rekonstrukci. Návštěvníkům jsou nabízeny zajímavé prohlídky zámku, které vedou kostýmovaní průvodci – komorník, kastelán nebo kněžna. Rekonstrukcí prošel i přilehlý anglický park a zámecký hotel. V parku bylo vybudováno jedenáct labyrintů a bludišť, které rozhodně stojí za návštěvu.

Kromě labyrintů park obsahuje též několik jezírek a kašen, dále kuličkové hřiště, visuté lávky a lanové centrum. Součástí parku je také amfiteátr, zámecká oranžérie, altánek či domeček knížete Alexandra.

 

Sečteno a podtrženo - hledáte-li klidné místo k životu se zajímavým okolím, kde se ale zároveň nebudete cítit jako na konci světa, jste na správné adrese. Rodinný dům po zdařilé rekonstrukci klíčových prvků, příjemná zahrada se zázemím, skvělé dispozice a perspektivní lokalita - to jsou synonyma Vašeho nového domova. Kontaktujte mne ještě dnes a rád se s Vámi osobně setkám na prohlídce domu.

 

ID zakázky: 20210523
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Po částečné rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Počet podlaží objektu: 2
Užitná plocha: 140 m2
Balkon Ano
Vybavení: Ano
Vodovod: Dálkový rozvod + studna
Topení: Ústřední - automatický kotel
Odpad: Kanalizace
Elektřina: 230 V
Plyn: Plynovod
Energetická náročnost budovy: -

 

cena prodeje8 099 000 Kč (vč. provize, vč. právního servisu)
Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace