+420 601 188 888zavolejte kdykoliv
Vaši nemovitost prodám zadarmo. Skutečně?

Vaši nemovitost prodám zadarmo. Skutečně?

Český realitní trh má svá specifika a i v dnešní době může vykazovat zvláštní principy, nad kterými zůstává rozum stát. Jedním z takových neduhů je kouzlení s provizí. V honbě za co největším počtem prodejů nemovitostí často realitní makléři používají známou mantru o tom, že nemovitost prodají beze zbytku za požadovanou cenu a jejich provizi navíc uhradí kupující. Dává to smysl? Popravdě, ani moc ne. Kupující ve své podstatě využívá služeb realitního makléře minimálně. V principu tak kupující hradí služby, které si nikde neobjednal.

Proč tomu tak je?

Mnoho realitních makléřů jednoduše nedokáže prodávajícímu nabídnout služby v takové kvalitě, aby byl majitel nemovitosti svolný k jejich úhradě. Vždy je totiž důležité uvědomit si, pro koho makléř pracuje a čí nejlepší zájmy hájí. Vyžaduje provizi po kupci a ne po prodávajícím? Potom je celkem snadné odpovědět na otázku, pro koho vlastně pracuje a na čí stranu se bude klonit při vyjednávání o co nejlepší prodejní ceně.

Pokud skutečně chcete nemovitosti prodat bezpečně, rychle a za nejvyšší možnou cenu, svěřte se do rukou profesionála. Ten bude vždy na vaší straně. Nevěřte rádoby makléřům, kteří vám do očí tvrdí, že po Vás nechtějí ani korunu a přitom pro Vás budou tvrdě dřít - vždyť je to absurdní. Skutečný profesionál udělá mnohem více, než že v rychlosti nemovitost nafotí na mobil a vystaví inzerát.

Kdyby toto byla skutečná a jediná činnost realitního makléře, měla by tato profese vůbec nějaký smysl? Skutečný profík se chová jinak. Zainvestuje do Vás svůj čas i peníze. Zařídí profesionální foto a video dokumentaci, připraví prodejní strategii, provede zevrubnou analýzu prodejní ceny. Výsledkem všeho je již zmíněný rychlý a bezpečný prodej za nejlepší cenu.

Odbytá a neprofesionální práce pochybného makléře může být na první pohled levná, avšak nakonec zapláčete nad výdělkem - a “ušetřenou” provizi nakonec ztratíte na nižší prodejní ceně, ke které Vás makléř postupně dotlačí. Asi je jasné, že tudy cesta nevede.

Pokud chcete prodat Vaši nemovitost bezpečně, rychle, bez starostí a za nejvyšší možnou cenu, kontaktujte mne ještě dnes a já Vám rád poskytnu ten nejlepší realitní servis!

Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace