+420 601 188 888zavolejte kdykoliv
Videoprohlídky

Videoprohlídky - klíč k úspěšnému prodeji

Svět okolo nás se neustále mění. Staré postupy už v mnoha případech nefungují a mohou velmi negativně ovlivnit úspěšnost prodeje nemovitosti. V naší realitní agentuře se proto pravidelně vzděláváme, sledujeme aktuální trendy a zapojujeme do naší práce vyspělá technická řešení. I díky tomu jsme schopni nabídnout realizaci videoprezentací nabízených nemovitostí. Naše tvorba je na vysoké technologické i vizuální úrovni, což pozitivně ovlivňuje výsledný dojem a efekt na potenciálního zájemce o koupi.

Zkušenosti a kvalitní technika

Základem pro úspěšnou a zdařilou videoprezentaci či videoprohlídku dané nemovitosti je pět důležitých faktorů:

Videoprohlídka realizovaná bez některého z těchto faktorů může paradoxně kupujícího odradit. Je tedy důležité prezentaci pojmout komplexně a skutečně profesionálně - a přesně tak přistupujeme ke každému individuálnímu projektu. Tvrdíme, že prezentace nemovitosti by vždy měla být na maximální možné úrovni, protože to je ostatně v zájmu všech zúčastněných stran. Umíme vytvořit poutavé video, ze kterého dýchá pohoda, klid a příjemná atmosféra. Právě to totiž naši klienti velmi často hledají a ideální je, aby tento dojem získali ještě před samotnou osobní prohlídkou nemovitosti.

Propojení techniky a umění

Ačkoliv žijeme v době, kdy téměř každý vlastní chytrý telefon s fotoaparátem a kamerou, je důležité zdůraznit, že tvorba profesionální videoprezentace není vůbec jednoduchou a banální věcí. Naše profesionální vybavení v hodnotě desítek tisíc korun, pokročilé editační nástroje a především dlouholeté zkušenosti v oboru, praxe a estetické cítění nám umožňují nabídnout našim klientům materiály, za které se nemusíme stydět. V reálu naše kvalitně zpracované videoprohlídky hrají jednu z klíčových rolí v úspěšnosti a rychlosti prodeje dle klientových představ.

Máte zájem o vytvoření kvalitní videoprezentace nemovitosti, kterou plánujete prodávat? Kontaktujte nás a zajisté se domluvíme na spolupráci.

Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace