+420 601 188 888zavolejte kdykoliv
Výhody

Pohodlný a bezstarostný prodej nemovitostí

Nabízíme Vám naše dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup, díky kterému zažijete nový a vysoce efektivní způsob prodeje nemovitostí. S námi se vyhnete všem problémům tradičního prodeje. Konkrétní výhody prodeje s námi jsme shrnuli do přehledné tabulky:

Srovnávací tabulka     Prodávejte s námi
Prodej / pronájem  BEZ RK S KLASICKOU RK
Znalosti      
Zkušenosti  Nedostatečné znalosti a zkušenosti  K dobrému makléři se nedostanete  Znalosti v oboru 13 let
Prezentace  Nezajímavá prezentace nemovistosti  Běžné nafocení a průměrná inzerce  Profesionální fotografie, videoprezentace
Cenotvorba  Špatně stanovená cena  Cena stanovená bez průzkumu trhu  Jistota správné prodejní ceny
Inzerce      
Marketing  Jeden prodejní server  Více serverů, ale bez marketingu  Kvalitní marketing a propracovaná prezentace
Zacílení  Nevhodná inzerce  Inzerce bez přemýšlení  Inzerát zacílený na konkrétní klientelu
Inzerce  Náklady za inzerci platí majitel  Spusty stejně vypadajících inzerátů  Zajistíme profesionální nafocení vč. inzerce
Služby      
Zastoupení  Vyhledávání advokáta  Většinou advokáti zastupují RK, ne kliety  Zkušené právní zastoupení
Komunikace  Veškerou kominikaci zajišťuje majitel  Menší obratnost při komunikaci  Veškerou komunikaci a dotazy vyřídíme my
Dokumentace  Obstarání a zaplacení smluvní dokumentace  Standartní smluvní dokumentace  V rámci právního zastoupení vše za Vás vyřídíme.
Chci prodat nemovitost
 

Práce nás baví a naplňuje

Pouze jedinec plně spokojený se svou profesí a pracovní náplní dokáže podat ten nejlepší výkon. A my svou práci máme opravdu rádi. Pomáháme našim klientům plnit si své sny o dokonalém bydlení či úspěšném prodeji, poskytujeme odborné rady i nezaujatý pohled.
Spolupráce je mnohdy velmi inspirující. Ačkoliv je naše práce nelehká, děláme ji s chutí a entuziasmem. Osobně nám velmi záleží na tom, abychom pro naše klienty nalezly to nejlepší řešení. Snažíme se správně pochopit veškeré potřeby klienta. Jsme rádi, že naši práci můžeme vykonávat zodpovědně a na profesionální úrovni.

 
 
 

Vzájemná důvěra

Náš obchodní model je postaven na vzájemné důvěře mezi námi a našimi klienty. Dle našeho názoru je to základní pilíř komunikace. Mnoho našich klientů řeší problém s neustálým podbízením ze strany nejrůznějších zprostředkovatelů a realitních kanceláří.
I v tomto ohledu Vás rádi zastoupíme a veškerou nežádoucí komunikaci přebereme na svá bedra. Výhradním zastoupení naší kanceláří bude veškerá komunikace už jen věcná a smysluplná.

 

Osobní a lidský přístup

Ke všem svým klientům se chováme otevřeně a lidsky. Každá nová příležitost je pro nás výzvou, ke které přistupujeme individuálně a s maximálním nasazením. Zajímají nás Vaše potřeby a podáváme Vám vždy aktuální informace o průběhu prodeje Vaší nemovitosti.
S námi se váznoucí komunikace bát rozhodně nemusíte. Zakládáme si proklientském přístupu a snažíme se pochopit Vaše potřeby tak, abychom Vám co nejlépe vyhověli.

 
 
 

Aktuální informace

Pravidelně své klienty informujeme, co se právě děje s nemovitostí, kterou našim prostřednictvím prodávají. Poskytujeme ucelený přehled o všech eventuálních zájemcích, o jejich finančních možnostech a vážnosti jejich nabídky. Snažíme se postupovat tak, abychom našim klientům pomohli nalézt nejideálnějšího kupce nemovitosti za tu nejlepší cenu.

 

Bohaté zkušenosti

Jsme pyšní, že svým klientům můžeme s čistým svědomím nabídnout to nejlepší. Čerpáme z více jak 13 ti letých zkušeností na poli realitního zprostředkování. V tomto mnohdy dynamickém prostředí se pohybujeme denně a jen díky tomu dokážeme odhadnout nejslabší místo realitního obchodu a zamezit případným neúspěchům. Známe průběh a proces úspěšného obchodu, zajišťujeme veškerý právní servis a předcházíme problémům a nepříjemnostem. Ve své profesi se perfektně orientujeme a díky detailní znalostí místního realitního trhu dokážeme velmi přesně určit reálnou cenu nemovitosti.

 
 
 

Úspora času a peněz

Naší hlavní devízou je úspora času a peněz našich klientů. Snižujeme náklady našich klientů, které mohou vzniknout při neodborném a neprofesionálním prodeji nemovitosti. S námi se nic takového nestane. Nemovitost umíme díky bezchybné prezentaci nabídnout a prodat v rekordním čase za tu nejlepší možnou cenu.

 
Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace