+420 601 188 888zavolejte kdykoliv
Financování bydlení

Financování bydlení

Samostatnou kapitolou při prodeji nemovitosti je způsob, jakým kupující nemovitost financuje. Existuje vícero způsobů, jakým lze financování uskutečnit. Naší prioritou je ochrana našeho klienta, aby dostal peníze za svou nemovitost v řádném termínu a bez jakýchkoliv problémů. Zároveň pomáháme kupujícímu zprostředkovat ty nejlepší podmínky financování, kterých je u konkrétní nabídky možné dosáhnout.

Jak financovat nemovitost

V zásadě známe čtyři hlavní typy financování nemovitostí:

Nejčastěji se setkáváme samozřejmě s financováním za pomoci hypotečního úvěru. Našim klientům rádi pomůžeme s výběrem vhodné bankovní instituce, se všemi náležitostmi a poradíme, jak získat co možná nejlepší podmínky.

Financování nemovitosti je taktéž možné za pomoci úvěru ze stavebního spoření, případně pomocí spotřebitelského úvěru. Úvěr ze stavebního spoření obvykle nabízí velmi sympatický úrok, je ovšem nutné zvážit a spočítat, zda je pro nás výhodnější než hypotéka - vždy záleží na konkrétních okolnostech.

Spotřebitelský úvěr se k financování koupě nemovitosti používá pouze v ojedinělých případech. Mnohem více se hodí například pro financování rekonstrukce bytu či obnově vybavení. Existují také možnosti, kdy lze spotřebitelský úvěr kombinovat s hypotečním úvěrem. O výhodnosti takového řešení je vždy nutné se poradit s expertem.

Všem svým klientům nabízíme profesionální poradenství ohledně způsobů financování nemovitosti. Kontaktujte nás a společně najdeme nejlepší řešení!

Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace