+420 601 188 888zavolejte kdykoliv
O nás

 

Dovolte, abych se Vám představil

Prodej vlastní nemovitosti či její koupě může být jednou z nejdůležitějších událostí v našem životě. V takové chvíli je důležité mít k dispozici profesionála, na kterého se můžeme spolehnout. Abychom sejmuli závoj anonymity, rád bych se Vám ve stručnosti představil.

Jmenuji se Tomáš Bartek a jsem ředitelem a hlavním makléřem služby Odrealitky.cz, kterou jsem založil na základě mých předchozích zkušeností v oboru realit a investic. Jsem hrdým otcem dvou dětí, třetí s manželkou očekáváme. Rodina je pro mne velkou oporou, poskytuje mi zázemí, díky kterému mohu svou profesi vykonávat na 100%.

Vystudoval jsem vysokou školu v oboru informatiky, paralelně jsem již během studia získával praxi v obchodní činnosti. Díky tomu jsem také rozvíjel své schopnosti v oblasti komunikace s klienty. Po ukončení studia jsem se věnoval především správě majetku a investicím, sbíral jsem cenné zkušenosti, dále se vzdělával a po čase jsem se vypracoval až k mému aktuálnímu profesnímu postu.

Věřím, že při ideálním realitním obchodu mají být spokojeny všechny strany. Poctivost, pečlivost a zodpovědnost jsou totiž skutečným předpokladem úspěchu. Upřednostňuji kvalitu před kvantitou, ke každé spolupráci přistupuji individuálně. Vážím si důvěry svých klientů a snažím se splnit všechna jejich přání a požadavky.

Pokud Vás má nabídka zaujala a chcete pro svou nemovitost ten nejlepší realitní servis, neváhejte mne kontaktovat. Rád Vás poznám osobně a věřím, že se domluvíme na spolupráci.

Najdete nás na adrese Pplk. Sochora 1391/4, Praha 7 - Holešovice.

V případě potřeby mohou klienti kdykoliv kontaktovat přímo mě na telefonu +420 601 188 888 nebo mi napsat na info@odrealitky.cz

Ing. Tomáš Bartek
Ředitel Odrealitky.cz

 

 

Upřímnost, ochota a lidský přístup aneb jak poznat kvalitního makléře

Životní cesty jsou nevyzpytatelné a ačkoliv se původně věnujeme jinému oboru, opravdové uplatnění a smysl nalezneme až po letech. O to silnější profesní pouto vznikne. Podobný příběh zažil i ředitel společnosti Odrealitky.cz, pan Tomáš Bartek.

 

 

Jaký je podle vás současný stav realitního trhu? Změnil se nějak?

Realitní trh se každým rokem vyvíjí a jinak tomu nebylo ani letos, kdy různá omezení a preventivní opatření změnila především charakter schůzek s klienty, prohlídky a celkovou formu komunikace. I bez těchto příčin by se ovšem celková atmosféra na trhu realit posunula, tak jak tomu bývá pravidelně. Dávno pryč jsou doby, kdy mohl jakýsi pomíjivý úspěch zaznamenat nekompetentní a zbrklý makléř. Klienti nyní (naštěstí) ve větší míře upřednostňují služby skutečných profesionálů, kteří si vezmou prodej jejich nemovitosti jako klíčový obchod. Úspěšný makléř je pouze ten, jenž dokáže zajistit takový výsledek prodeje, při kterém bude spokojen jak prodávající, tak i kupec a v neposlední řadě i sám makléř.

 

Existují stále lidé, kteří se raději pokouší nemovitost prodat sami za sebe. Proč myslíte, že tomu tak je?

Bohužel stále panuje mezi některými klienty nedůvěra vůči realitním makléřům obecně, což způsobil nevyzpytatelný a nezodpovědný přístup některých takzvaných “realiťáků” ještě v poměrně nedávné době. Tito lidé tedy raději zkouší svou nemovitost prodat sami. To je sice možné, ale přináší to řadu nebezpečných úskalí. Hlavní je asi riziko neúspěchu, ztráta vlastního drahocenného času a případné neférové či přímo nečestné jednání protistrany. Z takového prodeje se velmi brzy může stát opravdová noční můra.

Zkušený profesionál oproti tomu získává teoretické i praktické vědomosti či zkušenosti dnes a denně, díky čemuž dokáže případné nesrovnalosti velmi rychle odhalit a zcela eliminovat. Klientovi tak zajistí klidný průběh obchodu bez zbytečných stresů.

Co byste poradil začátečníkům, kteří uvažují o vstupu do světa realitního zprostředkování, aby byli úspěšní?

Základem úspěšného obchodu je především komunikace. Skutečně kvalitní realitní makléř se do detailu zajímá o Vaše potřeby, chce Vás poznat a díky tomu najít to nejlepší řešení pro Vaši spokojenost. Zároveň musí být makléř špičkou ve svém oboru i po formální stránce - musí se zdatně orientovat na realitní trhu, umět bezvýhradně určit tu nejlepší prodejní cenu nemovitosti, musí být důsledný ve všech právních a administrativních povinnostech splatých s prodejem nemovitosti.

 

Které zásady jsou pro vás ve vašem profesním životě nejdůležitější?

Upřímnost, ochota a lidský přístup jsou stavebními kameny úspěšného realitního zprostředkování. Jsou to principy, kterými se řídím ve své každodenní praxi. Skutečný realitní makléř svým klientům nelže, neslibuje jim něco, co nemůže splnit. Je pro ně spolehlivým obchodním partnerem, na kterého je spolehnutí.

 

Vzkázal byste něco svým současným i potenciálním budoucím klientům?

Především bych jim popřál krásné a klidné prožití svátků vánočních v rodinném kruhu, mnoho osobního štěstí a spokojenosti a také jak osobních, tak i pracovních úspěchů v novém roce. Mí klienti vědí, že se na mne mohou kdykoliv obrátit a potěší mne samozřejmě noví klienti, kteří se rozhodnou využít naše služby a v novém roce s námi započnou spolupráci.

Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace