+420 601 188 888zavolejte kdykoliv
Právní služby

Právní služby od našich expertů

Pro všechny své klienty chceme být dobrými a důvěryhodnými partnery, se kterými budou svou nemovitost prodávat bez zbytečného stresu, obav a komplikací. O bezpečí našich klientů nám jde především. Z toho důvodu spolupracujeme s experty na realitní právo. Tito renomovaní specialisté poskytují důležité právní služby, kterým se při prodeji nemovitosti nevyhne nikdo.

Profesionální smlouva vs. vzor z internetu

Žijeme v informační době a internet je (bohužel) plný nejrůznějších vzorů smluv a dohod s nejasným zdrojem. Tyto dokumenty mohou být nejen zcela neaktuální, ale dokonce chybné a neúplné. Při prodeji nemovitosti jde o hodně a mít jistotu kvalitní právní ochrany je k nezaplacení.

Spolu s našimi právními experty dbáme na to, aby všechny námi připravované smlouvy byly vypracovány na míru, dle aktuálně platných zákonů, vyhlášek a směrnic. S námi Vás žádné negativní překvapení nečeká.

Umíme si poradit i s nejrůznějšími právními zádrhely a komplikacemi před samotným prodejem, během něj či po jeho zdárné realizaci.

Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími

Díky dlouholeté bezchybné spolupráci s našimi partnery z oblasti práva Vám můžeme garantovat, že budete po celou dobu realizace prodeje zcela chráněni ve Vašem nejlepším zájmu.

Chcete mít záruku klidného prodeje pod záštitou nejlepšího právního servisu? Kontaktujte nás a prodávejte svou nemovitost bezpečně!

Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace