+420 601 188 888zavolejte kdykoliv

Fotografie

Videoprohlídka

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Pokud toužíte po moderním a čistém domově na dobré adrese, máme pro Vás dobré zprávy. Aktuálně nabízíme k prodeji nádherný byt o dispozici 3+KK na ulici Pujmanové (Praha 4), který všechny tyto požadavky splňuje a překvapí i dalšími kvalitami. Vzhledem k právě dokončené rozsáhlé rekonstrukci je byt pro nové majitele připraven v celé své kráse, čistotě a modernosti. Bytová jednotka se nachází v 6. nadzemním podlaží (z celkových osmi) v krajní budově řadového panelového domu.

 

Dům pochází z roku 1964 a prošel rozsáhlou rekonstrukcí včetně zateplení, nového výtahu atp. Již zmíněné dispozice 3+KK o celkové podlahové ploše 66 m2 tvoří největší měrou dominantní kuchyň sloučená s obývacím pokojem (31,69 m2) s úžasným, ničím nerušeným výhledem do okolní zeleně. Tato největší místnost v bytě je orientována na západ, zbytek obytných místností potom na východ. Mezi další místnosti patří dva pokoje (10,20 m2 a 11,81 m2) využitelné například jako ložnice a dětský pokoj, dále potom koupelna s WC (3,53 m2), prostorná předsíň (8,46 m2) a také komora (0,94 m2) umístěná na chodbě.

V celém bytě byla právě dokončena rozsáhlá rekonstrukce, byt vypadá svěže a moderně. Jsou udělány nové podlahy ve všech místnostech, či kompletně zrekonstruovaná koupelna a WC. Zkrátka moderní bydlení kompletně v “novém”.


Skvělá dopravní dostupnost je další pozitivní proměnnou, kterou byt nabízí. Stanice metra C – Pankrác je totiž v docházkové vzdálenosti od bytu, stejně tak jako zastávka MHD. Nedaleko se taktéž nachází všechny potřebné služby včetně polikliniky a školy, mimo jiné také Obchodní centrum Arkády Pankrác. Čerstvý vzduch při procházkách či klid a všudypřítomnou zeleň si můžete užívat v blízkém parku Na Pankráci, kde si na své přijdou také vyznavači zdravého pohybu a sportovního vyžití.

 

Tento krásný a moderní byt je nyní po dokončení kompletní rekonstrukce, tedy prohlídky jsou možné prohlídka a případná rezervace je již nyní k dispozici. Neváhejte mne proto kontaktovat, rád se s Vámi setkám na prohlídce!

 

ID zakázky: 20210524
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Počet podlaží objektu: 6. podlaží z celkem 8
Užitná plocha: 68 m2
Balkon
Vybavení: Ne
Vodovod: Dálkový rozvod
Topení: Ústřední - plynové
Odpad: Kanalizace
Elektřina: 230 V
Plyn: Plynovod
Energetická náročnost budovy: C

 

cena prodeje6 999 000 Kč (+provize, vč. právního servisu)
Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace