+420 601 188 888zavolejte kdykoliv

Fotografie

Videoprohlídka

Prodej rodinného domu 11+3 - 300 m² v Bruzovicích

Nabízím k prodeji dvougenerační dům se třemi samostatnými vchody a až třemi bytovými jednotkami. Vhodný pro bydlení nebo investici s možností dům využít také ke komerčním účelům, kdy se novému majiteli nabízí využití prostor domu k zřízení kanceláří, provozovny, ordinace a podobně. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě v atraktivní části obce Bruzovice. Jedná se o zděnou, podsklepenou, dvoupodlažní stavbu s navazující hospodářskou budovou s možností zastřešeného parkování pro 2 auta. Dům stojí na pozemku o výměře 1773 m2, z toho tvoří 450m2 zastavěná plocha a nádvoří, zahrada 1323 m2.

 

Dispozice domu:

V přízemí o výměře 150 m2 se nachází: byt 5+1 s novou koupelnou a se samostatným vchodem z vnitřní části zahrady s navazující chodbou, ze které se po levé straně nachází tři místnosti (vč. kuchyně) a po pravé části také tři místnosti (vč. nové kuchyně), na konci chodby jsou 2x vstupní dveře a za nimi jsou dvě verandy (obě podsklepené pro úschovu potravin) se samostatnými vstupy a se schody do druhého patra, kde se nacházejí dispozičně shodné, zrcadlově otočené, nepropojené bytové jednotky. Ze vstupní chodby jsou také schody do sklepa, kde se nachází: kotelna, sklad na tuhá paliva.


Ve 2.NP se nacházejí dva samostatné byty 3+1 se samostatnými vchody z ulice o výměře 75 m2 každý, kde se nachází: prostorná chodba, kuchyň, spíž, obývací pokoj s výstupem na balkón, ložnice, pokoj, koupelna s vanou, samostatné WC.

 

Celý dům je z ½ podsklepený s ÚT na pevná paliva s automatickým zásobníkem, s možností připojení na stávající plynovod, okna jsou dřevěná zdvojená, voda ze studny i z vodovodu. Dům je v zachovalém původním stavu.

 

Na pozemku se nachází dále stodola (částečně podsklepená) sloužící ke zmíněnému garážovému stání nebo k hospodářským či jiným účelům. Ve stodole lze upravit prostor pro garážové stání na další 3 auta. Dům má předzahrádku, vnitřní zahradu a velkou zahradu za stodolou s výhledem na Lysou horu.

 

Jedná se o klidnou lokalitu v obci Bruzovice s dostupností autobusové zastávky, nejbližší občanská vybavenost se nachází v obci Sedliště (3km) – lékař, školka, škola, pošta, obchod s potravinami 1km.

 

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

 

ID zakázky: 20230413
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Výborný
Vlastnictví: Osobní
Počet podlaží objektu: 2. podlaží nadzemní + sklep
Užitná plocha: 300 m2
Sklep 75 m2
Vybavení: Ano
Vodovod: Dálkový rozvod
Topení: Ústřední - tuhá
Odpad: Septik
Elektřina: 230 V
Plyn: Plynovod
Energetická náročnost budovy: -

 

cena prodeje5 499 000 Kč (vč. provize, vč. právního servisu)
Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace