+420 601 188 888zavolejte kdykoliv

Fotografie

Prodej rodinného domu v Kyšicích 300 m² s pozemkem 1043 m²

Nabízím k prodeji samostatný rodinný dům se započatou rekonstrukcí v žádané lokalitě v obci Kyšice u Plzně s velkou zahradou, která se dá případně využít k další stavbě. Patrový dům je umístěn na rozlehlém pozemku o celkové výměře 1.043 m2. Samotná zahrada za domem (600 m2) díky umístění zajišťuje vysokou míru soukromí. Parkování automobilu je zajištěno před domem na vlastním pozemku. Hledáte bydlení u Plzně a současně v dosahu přírody?

 

Na rekonstrukci domu byla vypracovaná projektová dokumentace, kterou Vám rád představím na prohlídce, případně ještě před ní zašlu emailem. Samotný rodinný dům má zastavěnou plochu 230 m2. V přední části byly zřízené nové trámové stropy, v zadní části zůstaly původní klenby. Na celém objektu byla nasazená nová plastová okna a zřízen nový krov s taškovou krytinou a klempířskými konstrukcemi. Po provedení nové střechy byla rekonstrukce pozastavena. Dům je nepodsklepený a s využitelným podkrovím. Schodiště do půdního prostoru je po provizorním kovovém schodišti. Je potřeba dokončit příčky, vnitřní omítky, fasádu podlahy, elektřinu, vytápění a sociální zařízení.

Dům je postaven přímo v centru obce Kyšice, štítem do návsi, v těsné blízkosti sousední nemovitosti vpravo.

 

Dům se nachází v klidné, atraktivní části u Plzně s kompletní veřejnou infrastrukturou. Pokud hledáte klidné bydlení na okraji Plzně, je tahle nabídka jako stvořená pro Vás.

 

V dnešní době, kdy je tak akutní nedostatek pozemků není od věci uvažovat i takovým směrem, kdy by se část pozemku oddělila a použila pro stavbu dalšího bydlení.

 

ID zakázky: 20230210
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Nedokončená rekonstrukce
Vlastnictví: Osobní
Počet podlaží objektu: 2. podlaží
Užitná plocha: 300 m2
Sklep -
Vybavení: Ne
Vodovod: Dálkový rozvod
Topení: Ústřední - plynové
Odpad: Kanalizace
Elektřina: 230 V
Plyn: Plynovod
Energetická náročnost budovy: -

 

cena prodeje3 999 000 Kč (vč. provize, vč. právního servisu)
Těšíme se na Vás
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


odrealitky POTŘEBUJETE PORADIT?
volejte odrealitky +420 601 188 888
nebo pište odrealitky info@odrealitky.cz
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle poučení a souhlasu.


SEO optimalizace